SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Glädje, Gemenskap, Respekt & Öppenhet

Styrelseledamöter
 

Åsa Lindell, ordförande

 

Lizette Wahlberg, sekreterare

lizette@allstargymnastics.se

 

Linn Sidén, kassör 
 
Sara Rumbutis, AG-ansvarig 

sara@allstargymnastics.se

 

Elin Wernberg Engarås, barn- och ungdomsansvarig

elin@allstargymnastics.se

 

Giorgi Bikoev, styrelseledamot

giorgi@allstargymnastics.se

 

Martina Lous-Christensen, styrelseledamot

martina@allstargymnastics.se

 

Sandra Nyman, styrelseledamot

 

Pernilla Carlén, suppleant

pernilla@allstargymnastics.se

Adjungerade styrelseledamöter

 

Sofia Nordström, gymnastrepresentant


Jill Bederoff, föräldrarepresentant

Vitaly Kardashov, tränarrepresentant
 
 
SOCIALA MEDIER
VÅRA SPONSORER
SAMARBETSPARTNER