Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Glädje, Gemenskap, Respekt & Öppenhet

Styrelseledamöter

Mari Rönningen, ordförande


Lizette Wahlberg, sekreterare

lizette@allstargymnastics.se


Linn Sidén, kassör 

linn@allstargymnastics.se

Sara Rumbutis, AG-ansvarig 

sara@allstargymnastics.se


Elin Wernberg Engarås, barn- och ungdomsansvarig

elin@allstargymnastics.se


Giorgi Bikoev, styrelseledamot

giorgi@allstargymnastics.se


Martina Lous-Christensen, styrelseledamot

martina@allstargymnastics.se


Sandra Nyman, styrelseledamot


Jakov Akopian, suppleant

jakov@allstargymnastics.se

Adjungerade styrelseledamöter


Sofia Nordström, gymnastrepresentant


Jill Bederoff, föräldrarepresentant

Jonas Jackson, tränarrepresentant

 
SOCIALA MEDIER
VÅRA SPONSORER
SAMARBETSPARTNER