SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Glädje, Gemenskap, Respekt & Öppenhet

Styrelseledamöter
 

Åsa Lindell, ordförande

 

Sandra Lindfeldt, sekreterare

sandra.l@allstargymnastics.se

 

Martina Lous-Christensen , kassör 
 
Sara Rumbutis, AG-ansvarig 

sara@allstargymnastics.se

 

Elin Wernberg Engarås

elin@allstargymnastics.se

 

Giorgi Bikoev, styrelseledamot

giorgi@allstargymnastics.se

 

Louise Lindbäck , styrelseledamot

louise@allstargymnastics.se

 

Sandra Nyman, styrelseledamot

 

Sara Huldén , suppleant

sara.h@allstargymnastics.se

Adjungerade styrelseledamöter

 

Sofia Nordström, gymnastrepresentant


Samuel Bågfors, föräldrarepresentant
 
Vitaly Kardashov, tränarrepresentant
 
 
SOCIALA MEDIER
VÅRA SPONSORER
SAMARBETSPARTNER